Stogų patikra

Aprašas

Stogų patikra apima išsamų pastato stogo būklės įvertinimą. Patikros metu nustatomos galimos problemos ar pažeidimai, įvertinama stogo apskardinimo, latakų, stoglangių, kaminų ir kitų stogo elementų būklė. Įsitikinama ar nėra nuotėkio, drėgmės požymių. Stogų patikra yra atsakingas procesas, kuris turi būti atliekamas profesionalų. 

Mūsų teikiamos paslaugos

Nekeiskite stogo, nes mes jį suremontuosime! Platus mūsų atliekamų paslaugų spektras užtikrins, kad rasime individualų sprendimą jūsų unikaliam stogui. 

Stogų patikra su mūsų įmone tai laiku teikiamos paslaugos ir dėmesys klientui

Defektų nustatymas

Pastebime net vizualiai nematomus stogo defektus ir įvykiams užbėgame už akių, kol jie nepadarė žalos jūsų stogui ir namams.

Sąmatų ruošimas draudimui

Rengiant draudimo sąmatas išsamiai įvertiname padarytą žalą, remonto darbams reikalingas medžiagas ir susijusias išlaidas.

Stogo apžiūros ataskaita

Pateikiama video arba foto formatu su paaiškinimu kaip išspręsti atsiradusias stogo problemas

Termovizinio drono naudojimas

Dronas su termovizine kamera greitai ir tiksliai nustatyto tai, ko plika akimi nepamatysi. Dronas pasiekia riboto bei nepatogaus priėjimo vietas. Nustatomos saulės elektrinių problemas.

Sertifikuoto specialisto defektinio akto sudarymas

Parengiama išsami ir veiksminga defektų ataskaita, kuri tiksliai atspindi tikrinto stogo būklės rekomendacijas, kaip spręsti defektus ar problemas.

Legal Support

Help individuals and organizations understand, navigate and comply with the law. This can include advising clients on business law matters.

Financial Management

Helping all businesses in terms of planning, organizing, controlling and monitoring the organization's financial resources to achieve goals future.

Find out more our service

Give your feedback about the services we provide. don’t worry, you can consult for free or ask for any service from us.

Defektų paieška

Stogų patikra, siekiant kokybiškesnio, šiltesnio ir ekonomiškesnio gyvenimo 

Dažniausiai užduodami klausimai

Stogo remonto kaina priklauso nuo daug veiksnių: stogo dydžio, būklės, medžiagos, darbo apimties. Norintiems tikslių skaičių – suteikiame išsamią stogo būklės apžiūrą ir pateikiame kainos įvertinimą. Žinodami jūsų poreikius įvertinsime ne tik stogo remonto kainą, bet ir per kiek laiko būtų užbaigti darbai.

Vis dar turite klausimų?

Mes turime atsakymus. Susisiekite – atsakysime ir padėsime.

Susisiekite su mumis

Užpildykite formą arba kreipkitės skambinkite.