Stogo priedų montavimas

Aprašas

Dengiant stogą svarbu nepamiršti ir kitų svarbių stogo dedamųjų – priedų. Iš pirmos pažiūros stogo priedų montavimas tai tik smulkmena, tačiau ji atlieka svarbų vaidmenį. Stogo priedai apsaugo nuo sniego nuošliaužų, padeda patekti ant stogo ar užkirsti kelią patekti paukščiams po stogo danga. Stogo priedų montavimas turi būti atliekamas profesionalų. 

Mūsų teikiamos paslaugos

Nekeiskite stogo, nes mes jį suremontuosime! Platus mūsų atliekamų paslaugų spektras užtikrins, kad rasime individualų sprendimą jūsų unikaliam stogui.

Stogo priedų montavimas susideda iš kelių tipų: sniego gaudyklių, užtvarų nuo paukščių bei kopėtėlių.

Sniego gaudyklės

Priklausomai nuo dangos parenkame optimaliausią sniego gaudyklių tipą. Montuojame skardines ir vamzdines sniego gaudykles.

Užtvaros nuo paukščių

Montuojame užtvaras skirtas, kad paukščiai nepatektų po stogu, neplėšytų plėvelės ir negadintų pastato fasado.

Kopėtėlės

Saugiai ir patogiai prieigai prie stogo. Montuojant kopėtėles atsižvelgiame į saugos reikalavimus ir rekomendacijas, kad būtų išvengta bet kokių nelaimingų atsitikimų.

Legal Support

Help individuals and organizations understand, navigate and comply with the law. This can include advising clients on business law matters.

Financial Management

Helping all businesses in terms of planning, organizing, controlling and monitoring the organization's financial resources to achieve goals future.

Find out more our service

Give your feedback about the services we provide. don’t worry, you can consult for free or ask for any service from us.

Mūsų darbai

Kokybiškesnio, šiltesnio ir ekonomiškesnio gyvenimo galerija

Mūsų atliekamas stogo priedų montavimas bei rezultatai


Dažniausiai užduodami klausimai

Stogo remonto kaina priklauso nuo daug veiksnių: stogo dydžio, būklės, medžiagos, darbo apimties. Norintiems tikslių skaičių – suteikiame išsamią stogo būklės apžiūrą ir pateikiame kainos įvertinimą. Žinodami jūsų poreikius įvertinsime ne tik stogo remonto kainą, bet ir per kiek laiko būtų užbaigti darbai.

Vis dar turite klausimų?

Mes turime atsakymus. Susisiekite – atsakysime ir padėsime.

Parašykite mums

Užpildykite formą ir mes su jums atsakysime.