Stoglangių remontas

Aprašas

Stoglangis – vienas pažeidžiamiausių stogo elementų, dažnai tiesiogiai įtakojamas oro sąlygų, tokių kaip lietus, sniegas ar vėjas. Stoglangių remontas gali reikšti skirtingus darbų procesus, priklausomai nuo pažeidimų pobūdžio ir sunkumo.

Mūsų teikiamos paslaugos

Nekeiskite stogo, nes mes jį suremontuosime! Platus mūsų atliekamų paslaugų spektras užtikrins, kad rasime individualų sprendimą jūsų unikaliam stogui.

Stoglangio paketo sandarinimas

Užtikrina stoglangio paketo sluoksnių sandarumą ir apsaugo pastatą nuo vandens nutekėjimo per stoglangio varčią.

Tarpinių keitimas

Stoglangio tarpinė yra svarbus elementas tarp stogo dangos ir stoglangio rėmo užtikrinanti kad krituliai ir sniegas nepatektų po stogo danga. Jei pastebite, kad stoglangio tarpinė yra sudūlusi arba pažeista, tai gali būti priežastis atlikti tarpinės pakeitimo ar remonto darbus.

Stoglangių hermetiškumo užtikrinimas

Svarbus veiksnys ne tik pastato energijos efektyvumui, bet ir jo ilgaamžiškumui bei patikimumui.

Stoglangio apskardinimas

Kartais norint išvengti vandens patekimo į pastato vidų stoglangį reikia apskardinti papildomai ant originalių tarpinių.

Safety Compliance

Follow standard OSHA (Occupational Safety and Health Administration) regulations for workplace safety, as well as regulations for product.

Legal Support

Help individuals and organizations understand, navigate & comply with the law. This can include advising clients on business law matters.

Legal Support

Help individuals and organizations understand, navigate and comply with the law. This can include advising clients on business law matters.

Financial Management

Helping all businesses in terms of planning, organizing, controlling and monitoring the organization's financial resources to achieve goals future.

Find out more our service

Give your feedback about the services we provide. don’t worry, you can consult for free or ask for any service from us.

Darbų galerija

Mūsų įmonės atliekamas stoglangių remontas ir nauji stoglangiai

Dažniausiai užduodami klausimai

Stogo remonto kaina ir stoglangių remontas  priklauso nuo daug veiksnių: stogo dydžio, būklės, medžiagos, darbo apimties. Norintiems tikslių skaičių – suteikiame išsamią stogo būklės apžiūrą ir pateikiame kainos įvertinimą. Žinodami jūsų poreikius įvertinsime ne tik stogo remonto kainą, bet ir per kiek laiko būtų užbaigti darbai.

Vis dar turite klausimų?

Mes turime atsakymus. Susisiekite – atsakysime ir padėsime.

Parašykite mums

Užpildykite formą ir mes su jums atsakysime.