Skubus stogo remontas

Jūsų stogas nesandarus, praleidžia vandenį, ir niekaip nerandate, kas jį galėtų greitai ir kokybiškai suremontuoti? Patekote kaip tik ten, kur reikia! Nedvejodami skambinkite tiesiai mums ir pažadame, kad problema bus pašalinta akimirksniu.

Nesivadovaujame tik pažadais – jeigu problemos neišspręsime ir nesuremontuosime nesandaraus šlaitinio stogo, GRĄŽINSIME visus Jūsų sumokėtus pinigus ir PRIMOKĖSIME 500 eurų kompensaciją už Jūsų sugaištą laiką!

Kodėl rinktis mus?

Mūsų pareiškimas drąsus ir galbūt skamba neįtikėtinai, tačiau jis ne be pagrindo. Žinome, kaip sunku gausybėje skelbimų rasti patikimą remonto meistrą, todėl norime pakelti stogo remonto darbų kartelę aukščiau. Tikime, kad tai padeda išsirinkti tikrai kokybiškai nesandaraus stogo remontą atliekantį meistrą.

Su komanda į kiekvieną savo atliekamą darbą žiūrime labai rimtai ir atsakingai. Nebėgame nuo problemų, efektyviai jas sprendžiame ir priimame bet kokius iššūkius. Esame šlaitinių stogų remonto specialistai, turintys didelį žinių bagažą ir patirtį, todėl savo darbams keliame aukštos kokybės reikalavimus.

Kaip atliekame darbus?

Pagrindinės mūsų veiklos sritys – stogų remontas ir skardinimo darbai. Dirbame pasitelkdami mobilią skardų lankstymo įrangą, todėl darbus atliekame greitai ir kokybiškai. NESINAUDOJAME trumpalaikę naudą turinčiais hermetikais.

Esant nesandariam stogui, kuo skubiau atvykstame pas klientą ir, jeigu leidžia oro sąlygos bei kitos aplinkybės, stogą užsandariname jau tą pačią dieną! Su klientais, planuojančiais didesnės apimties stogo remonto darbus, sutariame detalią darbų trukmę nuo pradžios iki pabaigos. Stogų remonto ir/ar skardinimo darbus vykdome 100 km spinduliu aplink Kauną.

SVARBU! Remonto darbams suteikiame raštišką garantiją, todėl būkite tikri – stogas bus suremontuotas ilgam laikui, o ne iki pirmojo lietaus. Jums nebereikės ieškoti naujų stogo remonto meistrų, kurių garantija galioja tik jų automobiliams stovint Jūsų kieme.

Susisiekite su mumis:

Atlikti stogo darbai kur leido abu kaminai ir prieglauda.