Stoglangio remontas: taisome kitų meistrų klaidas.

skardinio stogo remontas
stogo dangos remontas vilniuje

Ramūnas Mizaras

Kaunas - Vilnius

+370 608 88299 info@stogiukas.lt

Stoglangio remontas gali būti efektyvus sprendimas vandens prasiskverbimo problemoms. Patalpų vidaus vandens nutekėjimas gali sukelti daugybę nepatogumų ir pažeidimų, todėl svarbu tinkamai išspręsti šią situaciją.

Iš pradžių buvo pastebėta, kad praleidžiantys vandenį stoglangiai sukėlė problemų, netgi po trijų jau atliktų remontų. Vanduo tebeprasiskverbė į pastato vidų ir sulaistė sienas apačioje, patekdamas iš stoglangio šlaito. Kadangi stoglangio tarpinės ir stogo danga buvo sugadintos nepataisomai, priimtas sprendimas įterpti trūkstamą dalį čerpinio profilio stogo dangos ir sumontuoti naujus tarpinių komplektus.

Kai skardos buvo nuardytos, atsirado prastas vaizdas ir viskas, kas buvo daroma anksčiau, bandant sustabdyti vandens pratekėjimą į patalpas, buvo beprasmiška. Buvo taikomos įvairios priemonės, tokiomis kaip hermetizavimas, papildomų poroloninių tarpinių montavimas ir lankstinių skardos elementų naudojimas. Tačiau čerpinio profilio skarda buvo nukirpta per trumpa ir nulenkta žemyn, dėl ko vanduo nuo stoglangio tebepatekdavo pro dangą.

Nusiardžius stogo dangą, matėme sušlapusią medieną. Tai rodo, kad vanduo teprasiskverbia dėl to nekontroliuojamai tekėjo viduje. Norėdami išvengti vandens pratekėjimo prie stoglangio, anksčiau remontuodami, meistrai sumontavo difuzinę plėvelę nuo stogo kraigo, kad vanduo nepatektų prie stoglangio, o nutekėtų žemyn šlaitu.

Remonto metu buvo atlikti šie darbai:

1. Nuardytos visos stoglangio sandarinimo tarpinės ir nuimta papildoma difuzinė plėvelė; 2. Sumontuota originali difuzinė plėvelė su vandens nukreipimu nuo kraigo; 3. Sumontuota papildoma čerpinio profilio skardos eilė, kad stoglangio sijonas tvarkingai prasikeistų su stogo danga jos neįkerpant, o prakeičiant; 4. Sumontuoti nauji stoglangio sijonai.

Po šių atliekamų remonto darbų, skardos, kurios buvo sumontuotos aplink stoglangius, tapo nereikalingos ir buvo pašalintos.

Tvirtai tikime, kad atliktas stoglangio remontas yra efektyvus sprendimas vandens prasiskverbimo problemoms. Rūpinimasis stoglangio būkle ir reguliarios patikros padės išvengti ateities gedimų. Nepamirškite pasitikėti patyrusiais specialistais, kad jūsų stoglangis būtų tinkamai suremontuotas ir apsaugotas nuo vandens prasiskverbimo.